Korekta lakieru

Renowacja powierzchni lakierniczej może być wykonana na wszystkich rodzajach powłok lakierniczych występujących zarówno na samochodach, motocyklach, czy łodziach. Usługa przeznaczona jest do wszystkich marek i typów pojazdów współczesnych jak i zabytkowych, bez względu na to czy posiadają one lakier oryginalny czy były poddane pracom lakierniczym.

Korekta, renowacja lakieru polega na wieloetapowym procesie, którego celem jest doprowadzić lakier do idealnego stanu często lepszego niż fabryczny. Korekta lakieru pozwala usunąć wszelkie defekty z powłoki lakierniczej które powstały podczas eksploatacji samochodu.

Wieloetapowy proces korekty lakieru rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia z wszelkiego typu zanieczyszczeń takich jak np. asfalt, smoła, klej, osad metaliczny, osady drogowe. Kolejnym krokiem jaki przeprowadzamy jest szczegółowa inspekcja powłoki lakierniczej. Do tego celu używamy zaawansowanych mierników dzięki którym przeprowadzamy analizę i określamy w jakim stopniu możemy zaingerować w powłokę lakierniczą oraz dobieramy właściwe środki ścierne, pozwalające uzyskać jak najlepszy efekt przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa powłoki.

Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu, a także profesjonalnym narzędziom, trwale pozbywamy się wszelkich defektów z lakieru.

W odróżnieniu od typowego polerowania usuwamy niedoskonałości lakieru, nie maskujemy ich. Często zdarza się że skutki nieprawidłowo wykonanej usługi polerowania stara się przykryć różnego rodzaju wypełniaczami. Są one zawarte także w pastach polerskich. Czar pięknie wyglądającego lakieru pryska po pierwszych kilku myciach, kiedy to wypełniacze zostają wypłukane z rys. Wtedy to ukazują się nam liczne hologramy oraz drobne ryski, których nie było widać w momencie gdy odbieraliśmy auto. Najczęściej skutkiem takiej nieprofesjonalnie wykonanej pracy jest wygląd gorszy od tego z przed polerowania.

W bardzo wielu wypadkach zdarza się że poprawienie takiej pracy jest wręcz niemożliwe z powodu użycia silnych materiałów ściernych, złej technice pracy podczas której usuwa się nawet 20-30 mikronów lakieru!

Aby zapobiec temu po wykonanej pracy zawsze przeprowadzamy inspekcję końcową polegającą na idealnym oczyszczeniu lakieru z wypełniaczy.

W zależności od oczekiwań klienta oraz przeznaczonego budżetu oferujemy 1, 2 lub 3 etapowe korekty lakieru, gdzie 3 etapowa to już pełen zakres, w którym usuwane jest w granicach 90% rys. Po zabiegu korekty lakieru auto jest dokładnie myte, zabezpieczamy również powierzchnie lakieru wysokiej jakości woskami – uwydatniają one głębię koloru, zabezpieczając dodatkowo lakier przed przyleganiem brudu oraz innego typu substancji szkodliwych dla lakieru.

Standardowo po zakończeniu korekty w celu zabezpieczenia lakieru aplikujemy wosk naturalny, ale możemy użyć wosku syntetycznego lub zabezpieczyć lakier powłoką kwarcową lub też ceramiczną – Nano Ceramic Protect 9H.


Korekta - Odświeżenie lakieru.
Podstawowa korekta lakieru pozwala usunąć znaczącą część zmatowień i zarysowań pozostawiając wysoką głębię koloru.
Cena od 400 zł

Korekta 2-etapowa
Pozwala na usunięcie 60-75% rys, pozostają uszkodzenia najgłębsze, które są mało widoczne lakier pozostaje gładki i posiada piękny połysk. Zazwyczaj lakier po takim zabiegu wygląda lepiej niż na nowym samochodzie.
Cena od 650zł

Korekta - Pełna wieloetapowa korekta
Podczas tego procesu usuwamy praktycznie wszelkie zarysowania, hologramy i oksydację występujące na powłoce lakierniczej. Procedura ta przywraca lakierowi pierwotny wygląd, a połysk i głębia koloru osiągają efekt w jakim auto opuszczało fabrykę.
Cena od 850zł


« wstecz
GALERIA


Zobacz samochody, które
odwiedziły nasze SPA!

zobacz

AKTUALNOŚCI
  • Nie daj się zaskoczyć zimie! ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ!

zobacz