Ochrona lakieru

Zabezpieczenie lakieru stanowi uwieńczenie wcześniej wykonanych prac. Na tym etapie aplikowane są woski lub powłoki ochronne, które chronią lakier przez szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak kwaśne deszcze, sól drogowa, ptasie odchody, soki z drzew i tym podobne. Działanie tych czynników powoduje między innymi utlenianie, blaknięcie, utratę połysku i matowienie lakieru. Zabezpieczenie ma na celu ochronę przed szkodliwym działaniem tych czynników. Dodatkowo uzyskuje się doskonały efekt wizualny. Lakier nabiera niesamowitego blasku i głębi koloru.

Do decyzji Klienta pozostawiamy czy samochód zostanie zabezpieczony woskiem, czy też powłoką kwarcową albo ceramiczną.
Ochronę lakieru dzielimy na zabezpieczenie woskami naturalnymi, syntetycznymi oraz powłoki ceramiczne.


Zabezpieczenie woskiem

Zabezpieczenie lakieru woskiem to podstawowa ochrona lakieru która poprawia wygląd, nadając efekt tzw. mokrego lakieru, chroni przed promieniowaniem UV i warunkami atmosferycznymi. Nawoskowana powierzchnia jest hydrofobowa, czyli odpycha wodę. Cechą charakterystyczną wosków jest tzw. efekt kropelkowania na lakierze. W zależności od preferencji klienta, dobieramy odpowiedni wosk aby uzyskać odpowiedni efekt wizualny oraz pożądaną trwałość. W naszej pracy stosujemy wszystko to co najlepsze, dlatego w ofercie posiadamy woski najlepszych producentów takich jaki:
Nano Ceramic Protect, Poorboy’s, Soft 99,Waxaddict, Swisswax czy Zymol.
Stosujemy woski syntetyczne, naturalne oraz klasy premium które są odpowiednio dobierane dla odcienia lakieru, preferencji klienta. Dla wymagających klientów posiadamy w ofercie wosk ceramiczny Nano Ceramic Protect Crystal Wax utrzymuje się na powierzchni lakieru do 3 miesięcy.
Efektem woskowania jest lśniący lakier o głębokim kolorze, skutecznie zabezpieczony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W zależności od klasy wosku i sposobu użytkowania samochodu wosk jest w stanie utrzymać się na pojeździe od miesiąca do pół roku.

Cena usługi od 60zł do 450zł


Zabezpieczenie powłoką kwarcową

Powłoki kwarcowe to najnowsza generacja środków do zabezpieczenia lakieru. Produkty oparte na nanotechnologii, stanowią doskonałą alternatywę dla wosków. Ich główną przewagą jest trwałość, chroniąc lakier do 24 miesięcy. Drugą bardzo istotną zaletą tych produktów jest zwiększenie odporności lakieru pojazdu na powstawanie zarysowań. Ma to niebagatelne znaczenie dla ochrony miękkich, łatwo podlegających uszkodzeniom lakierów, które stosowane są na współczesnych dzisiejszych samochodach. Aplikowany na lakier pojazdu preparat ma postać cieczy, która następnie w przeciągu kilku godzin podlega utwardzeniu do postaci ciała stałego. Tak zabezpieczony lakier samochodu, pozwoli nam cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem zdecydowanie dłużej.
Powłoki kwarcowe nie tylko chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV, kwaśne deszcze, ptasie odchody, sól drogowa, pozostałości rozbitych owadów, etc., spowalniają brudzenie samochodu oraz ułatwiają jego późniejsze czyszczenie, ale także w widoczny sposób redukują powstawanie na lakierze mikrozarysowań, będących najczęściej wynikiem nieodpowiedniej pielęgnacji. Samochód zabezpieczony powłoką kwarcową wygląda nieco inaczej niż zabezpieczony woskiem. Dobrym określeniem jest szklisty połysk ponieważ lakier wygląda tak, jakby znajdował się za cienką warstwą szkła.
W naszej ofercie powłok kwarcowych znajdą Państwo najlepszych światowych producentów powłok kwarcowych takich jak: Artdeshine, Gtechniq, MaxProtect.

Cena usługi od 800zł


Zabezpieczenie powłoką ceramiczną

Usługa dla najbardziej wymagających klientów oczekujących najlepszej i maksymalnej ochrony powierzchni samochodu. Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną zapewnia najtrwalszą ochronę, maksymalny połysk i gładkość.
Trwałość powłoki Ceramicznej do 5 lat.


Poznaj szczegóły zabezpieczenia powłoką ceramiczną Nano Ceramic Protect« wstecz
GALERIA


Zobacz samochody, które
odwiedziły nasze SPA!

zobacz

AKTUALNOŚCI
  • Nie daj się zaskoczyć zimie! ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ!

zobacz