Renowacja reflektorów

Współczesne samochody są wyposażone w reflektory oraz lampy tylne wykonane z tworzywa sztucznego. Podczas codziennej eksploatacji samochodu powierzchnia reflektora ulega zarysowaniom, matowieniu, oraz narażona jest na promienie UV, mające niekorzystny wpływ na materiał kloszy.

Zmatowiałe reflektory pogarszają skuteczność oświetlania drogi, zarysowania rozpraszają światło, uniemożliwiając pełne wykorzystanie mocy reflektorów.

Aby reflektory zapewniały odpowiedni komfort i bezpieczeństwo podróży przygotowaliśmy specjalny pakiet odnowy reflektorów wraz z zabezpieczeniem.

Proces regeneracji reflektorów polega na usuwaniu zarysowań i zmatowień na powierzchni kloszy lamp wykonanych z tworzyw sztucznych.

Dzięki temu zabiegowi lampy stają się krystalicznie czyste dzięki czemu światło nie załamuje się i nie rozprasza, co wpływa na polepszenie pola widzenia kierowcy i bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo. Tak przygotowane lampy zostają zabezpieczone poprzez aplikację powłoki kwarcowej, która utrzyma efekt renowacji na długi okres, bez konieczności co sezonowego polerowania.

Przybliżony czas trwania usługi: 5 - 8 godzin
Koszt usługi: od 150zł

« wstecz
GALERIA


Zobacz samochody, które
odwiedziły nasze SPA!

zobacz

AKTUALNOŚCI
  • Nie daj się zaskoczyć zimie! ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ!

zobacz