Pielęgnacja wnętrza

Czyste i zadbane wnętrze samochodu to nie tylko wizytówka kierowcy ale również doskonałe warunki podczas podróżowania samochodem w przypadku podróży w dalekie trasy, ale przede wszystkim podczas codziennego użytkowania samochodu.

Proces detailingu wnętrza to nie tylko odkurzanie, wypranie foteli i nabłyszczenie plastyków trwające kilka godzin na myjniach ręcznych. Dzięki wielu procesom jakie oferuje detailing wnętrza, wnętrze Państwa samochodu może wyglądać jak w dniu opuszczania salonu. W tej usłudze wszystkie powierzchnie wewnątrz samochodu zostają dokładnie oczyszczone i odpowiednio zabezpieczone w tym podsufitka, szyby, aluminium czy drewno. Elementy trudno dostępne są czyszczone przy użycie sprężonego powietrza, a także przy pomocy specjalnych pędzelków z naturalnym włosiem. Aby uzyskać idealny efekt końcowy każdego detalu. Po dokładnym oczyszczeniu wnętrza przychodzi czas na zabezpieczenie. Jest to bardzo ważny etap, gdzie wszystkie elementy wnętrza samochodu są zabezpieczane odpowiednimi kosmetykami. Konsekwentne i systematyczne czyszczenie + impregnacja pozwoli zachować idealny stan wnętrza przez kilka następnych lat użytkowania auta. Tapicerka skórzana oraz elementy pokryte skórą są gruntownie czyszczone przy użyciu odpowiednich bezpiecznych środków.

Czysta i wysuszona skóra jest zabezpieczana preparatem konserwującym którego zadaniem jest utrzymać matowy wygląd, miękkość, nasycenie koloru. Regularna pielęgnacja tapicerki skórzanej znacząco wydłuża jej żywotność.


Pakiety usług pielęgnacji wnętrzaKompleksowy detailing wnętrza:

Pakiet ten skierowany jest dla najbardziej wymagających klientów których wnętrze samochodu potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Krok po kroku wnętrze poddawane jest gruntownemu czyszczeniu, pielęgnacja obejmuje nawet najgłębsze zakamarki przywracając im salonowy wygląd. Wszystkie czyszczone powierzchnie są następnie zabezpieczane dedykowanymi kosmetykami.
Cena Usługi: od 350zł
Przybliżony czas trwania usługi: 1-3 dniPranie tapicerki materiałowej, alcantara

Pakiet ten obejmuje pranie wszystkich elementów materiałowych w wnętrzu pojazdu. Tapicerka prana jest odpowiednio dobraną chemią i skutecznie wypłukiwana, co zapobiega tworzeniu się plam po wyschnięciu, a także powtórnemu szybkiemu brudzeniu się tapicerki. Elementy plastykowe poddawane są podstawowemu czyszczeniu. Samochód wydawany jest klientowi gdy wnętrze jest wysuszone i gotowe do podróżowania.
Cena Usługi: od 199zł
Przybliżony czas trwania usługi: 1-2 dniImpregnacja Tapicerki tekstylnej

Usługa dzięki której zabezpieczymy wyczyszczone elementy tapicerki tekstylnej przed przypadkowym zanieczyszczeniem. Na zabezpieczonej tapicerce wytwarza się niewidzialna i niewyczuwalna powłoka ochronna dzięki której rozlane płyny zbierają się na tapicerce w postaci łatwych do usunięcia kropelek i nie wsiąkają w nią. Ceramiczna powłoka zabezpieczająca, zapobiega powstawaniu trwałych zanieczyszczeń, a także pomaga utrzymać tapicerkę w stanie fabrycznym jak najdłużej. Impregnacja tapicerki gwarantuje skuteczną ochronę tapicerowanych elementów wnętrza samochodu, przez okres od 6 do 12 miesięcy.
Cena usługi: 250zł


Pielęgnacja tapicerki skórzanej

Aby tapicerka jak najdłużej wyglądała świeżo i czysto, bez pęknięć czy przetarć, należy o nią regularnie i prawidłowo dbać już od pierwszego dnia po opuszczeniu salonu przez pojazd. W ramach tego pakietu tapicerka skórzana poddawana jest gruntownemu czyszczeniu dzięki któremu skóra odzyskuje pełnię swojego pięknego wyglądu. Wyczyszczona tapicerka poddawana jest zabezpieczeniu specjalnym impregnatem, dzięki któremu odzyska naturalny matowy wygląd oraz zmniejszy ryzyko ponownego zabrudzenia. Elementy plastykowe poddawane są podstawowemu czyszczeniu.
Cena usługi: Od 250zł
Przybliżony czas trwania usługi: 1-2 dniDodatkowo możemy zabezpieczyć tapicerkę trwałą ceramiczną ochroną NANO CERAMIC PROTECT LEATHER:
- dającej efekt matowej, naturalnej skóry
- regeneracja, wodoodporna powłoka
Cena usługi: 250zł

« wstecz
GALERIA


Zobacz samochody, które
odwiedziły nasze SPA!

zobacz

AKTUALNOŚCI
  • Nie daj się zaskoczyć zimie! ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ!

zobacz